The Candy Store

Mobil: +420 733 712 072

Email: pardubice@candy-store.cz

Otevírací doba
Otevírací doba:
Po - So: 09.00 - 19.00
Ne: zavřeno

Web: http://www.candy-store.cz/

Mnozí z vás, kteří strávili kratší či delší dobu ve Spojených Státech nebo ve Velké Británii si zcela určitě oblíbili nějakou tu místní specialitu. Ať už čokolády od Hershey’s, oříškové máslo od Reese’s, Walker’s chipsy nebo i dokonce Marmite. Sehnat je ale v Čechách nebylo vůbec jednoduché a tak často nezbývalo jiné řešení než drahé objednávky ze zahraničních e shopů či spoléhání se na to, že někdo známý někam pojede a něco vám přiveze.

V Candy Store věříme tomu, že každý má mlsný jazýček a ten potřebuje uspokojit, k čemuž někdy místní speciality nestačí.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům, kteří si oblíbili americké a britské speciality široký sortiment produktů, které se jinde v České republice nedají sehnat. Díky rozsáhlé síti britských i amerických dodavatelů máme v nabídce několik set unikátních produktů z obou zemí ať už se jedná o sladkosti všeho druhu, slané snacky, balené i čerstvé masné výrobky, desítky druhů exotických piv či více než stovku nealkoholických nápojů a energy drinků.

Díky The Candy Store máte stovky amerických a britských specialit na dosah ruky.

 

Dobrou chuť přeje váš Candy Store tým.

Sortiment: cukrovinky

P_22
Umístění obchodu v OC Grand
česky english