Kdo jsme

CBRE s.r.o. je jednou z předních společností spravujících nemovitosti, zvláště se zaměřením, znalostmi a zkušenostmi se správou obchodních center.

 

Co děláme

CBRE s.r.o. nabízí profesionální management s dlouholetými zkušenostmi s širokým komerčním a ekonomickým pohledem, znalostmi trhu a pronájmu, marketingovými vizemi a denním provozem nemovitostí.

V co věříme

V CBRE s.r.o. věříme, že dokonalé služby stojí na skvělých lidech. Právě oni jsou tím nejdůležitějším a nejcennějším, co máme, a naše výsledky jsou založeny na jejich znalostech a schopnostech. Jen perfektní tým může poskytovat vysoce profesionální služby ve všech ohledech a v každém segmentu property managementu. Naší filozofií je stavět na silných lokálních kořenech a současně udržovat vysoké mezinárodní standardy naší práce.
Společnost CBRE s.r.o. dlouhodobě a soustavně pracuje na zlepšování know-how a odborných znalostí svých zaměstnanců, aby byla schopna poskytovat výjimečné obchodní, ekonomické, marketingové, provozní, řídicí a technické služby svým klientům.

Počet nemovitostí: 38
Počet zaměstnanců: 120
Celkový počet nájemců: cca 1500

Více informací na www.cbre.eu

 

Pronájem volných obchodů v OC Grand Pardubice

Pokud máte zájem o obchodní prostory pro Vaši provozovnu v našem Obchodním centru prosím vyplňte údaje ve formuláři  (Stažení souboru: Pronájem obchodu Grand Pardubice.xls) pod textem a zašlete jej na e-mailovou adresu nebo kontaktujte naše reklamační oddělení.

Fomulář pronájmu »»

česky english