dm drogerie markt s.r.o.

Phone No: 466 262 173

Email: dm@dm-drogeriemarkt.cz

Web: www.dm-drogeriemarkt.cz

dm je zaměřena na maloobchodní prodej drogistického a doplňkového sortimentu v samoobslužných prodejnách. V České republice má již 220 prodejen.

V dm naleznete široký sortiment výrobků péče o tělo, vlasy a pleť, dekorativní kosmetiku, kosmetiku pro muže, biopotraviny, přírodní kosmetiku, krmivo pro domácí mazlíčky, produkty péče o dítě a dětskou výživu. Možnost zpracování fotografií a širokou nabídka fotodárků. dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus.

Rozmanitý typicky drogistický sortiment všech nejznámějších značek je v dm obohacen o dm značky, které představují jednoduchou alternativu, pokud hledáte produkty ve kvalitě značkových výrobků a navíc za nízkou cenu. dm má již 23 vlastních značek: alverde, babylove, Balea, Balea men, dm Bio, Das gesunde Plus, Dein Bestes, Denkmit, Dontodent, ebelin, Fascíno, Jessa, Paradies, Prinzessin Sternenzauber, Profissimo, s.he, S-quitofree, Sanft&Sicher, SauBär, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, Sundance, Visiomax.

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/

 

 

 

Sortiment: široký sortiment výrobků péče o tělo a pleť, dekorativní kosmetika, výrobky pro péči o vlasy, kosmetika pro muže, nepřehlédnutelná je i nabídka biopotravin a přírodní kosmetiky, maminky ocení možnost výběru z bohatého sortimentu péče o dítě, samozřejmostí je krmivo pro domácí mazlíčky

Umístění: Přízemí, obchod č. 27

P_27
Umístění obchodu v OC Grandčesky english